5 جمادی‌الثانی 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ ۱۰:۲۱:۱۰
کد مطلب:  cfmvr0mL
دبيران مجتمع شهيد فهميده از دبيرستان گارن دميرچيان شهر ايروان بازديد كردند

يكي از ابتكارات اين دبيرستان برگزاري كلاسهاي مشترك به زبان انگليسي مي باشد .

به گزارش سرپرستي مدارس جمهوري اسلامي ايران در تركيه ،‌كشورهاي آسياي ميانه ،‌مديريت و معلمين مجتمع آموزشي شهيد فهميده از دبيرستان گارن دميرچيان شهر ايروان بازديد كردند .

در ابتدا همكاران مجتمع از طرف مسئولين دبيرستان مورد استقبال قرار گرفتند و با راهنمايي يكي از معاونين آن دبيرستان ،‌كلاس درسي را كه به افتخار رياست جمهور سابق گارن دميرچيان به همان نام ناميده بودن را بازديد قرار گرفت . سپس جلسه مشتركي  با حضور مسئولين هر دو مجتمع برگزارشد .

مديريت مجتمع شهيد فهميده ضمن خرسندي از فرصت پيش آمده جهت تبادل تجربيات علمي و فرهنگي دو مجتمع گفت : اين بازديد ها تاثير بسزايي بر افزايش همكاري ها را بين دو مجتمع را در بر دارد و بسيار خوشحاليم از يكي از قديمترين دبيرستانهاي ايروان بازديد مي كنيم .

دبيرستان گارن دميرچيان در سال 1968 ميلادي تاسيس شده است و يكي از قديمي ترين دبيرستانهاي شهر ايروان است كه در حال حاضر 430 نفر دانش آموز دارد و يكي از ابتكارات اين دبيرستان برگزاري كلاسهاي مشترك موضوعي است .

در پايان اين بازديد هيات بازديد كننده مجتمع شهيد فهميده از يكي از كلاسهاي موضوع مشترك كه به زبان انگليسي ارائه مي شد و هر سه موضوع فيزيك، شيمي و زيست به دانش آموزان به طور همزمان آموزش داده مي شد مورد بازديد قرار گرفت .

به اشتراک بگذارید :