11 جمادی‌الثانی 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ ۱۶:۰۶:۰۴
کد مطلب:  1200542
بازدید سفیر جمهوری اسلامی ایران در گرجستان از حوزه امتحانات مجتمع فردوسی تفلیس

مستوفی مدیر مجتمع فردوسی تفلیس در گفتگو با روابط عمومی مرکز امور بین الملل ایشان اعلام کرد:

جناب آقای دکتر سید جواد قوام شهیدی سفیر ایران در گرجستان روز دوشنبه مورخه19خرداد ضمن بازدید از حوزه ی امتحان نهائی فردوسی از زحمات عوامل اجرائی بابت برگزاری منظم آزمون و ایجاد محیطی آرام و امن جهت برگزاری امتحانات دانش آموزان با لحاظ پروتکل های بهداشتی تقدیر و تشکر نمود.

ایشان اظهار داشت: پس از شیوع بیماری کرونا درسطح جهانی و درگیری کشورهای زیادی با این پدیده جدید در اسفندماه و تعطیلی کلاس های آموزشی حضوری با تبعیت از سیاست های دولت محلی گرجستان به منظور مراقبت از سلامت کارکنان و دانش آموزان، کلاس های آموزشی در مجتمع آموزشی فردوسی تفلیس گرجستان با کمک نرم افزار تیم لینک با همکاری بسیار صمیمانه ی دانش آموزان، اولیا و فعالیت های خلاقانه ی دبیران درفضای مجازی برگزار گردید.

مستوفی افزود: با برگزاری جلسات مجازی برای دانش آموزان و اولیا و دبیران ضمن آموزش استفاده از انواع برنامه های آموزشی در فضای مجازی به جلب مشارکت ذینفعان آموزشگاه در این زمینه پرداختیم که خوشبختانه اجرای این روش و استفاده از نرم افزار تیم لینک مورد استقبال و استفاده صد درصدی دانش آموزان و دبیران محترم قرار گرفت. وی گفت: با خلاقیت دبیران توانمند و دلسوز مجتمع ساعات درس ورزش و هنر و....نیز مورد غفلت واقع نشد و ماحصل این فعالیت در نمایشگاه مجازی ایجاد شده به صورت کلیپ درفضای مجازی در معرض دید عموم قرارگرفت. ایشان همچنین اظهار داشت: ضمن بازنویسی برنامه ی هفتگی مدرسه بر اساس شرایط جدید و حذف شیفت بعد ازظهر و تک شیفته نمودن مدرسه ضمن درج برنامه های آموزشی شبکه ی آموزش به تفکیک کلاس در برنامه درسی دانش آموزان زمینه ی استفاده ازاین امکان ملی نیز فراهم آمد.

مستوفی اظهار داشت: براساس دستورالعمل جدید امتحانات خردادماه ارزشیابی پایانی پایه های میانی بر مبنای نمرات نوبت اول و فعالیتهای آموزش مجازی، انجام تکالیف و فعالیتها؛ حضور فعالانه درکلاس مجازی و آزمون های آنلاین احتساب و اعمال گردید و جهت امتحانات نهائی پایه دوازدهم دانش آموزان مجتمع و همچنین مراکز آموزش از راه دور و دانش آموزان غیر حضوری با هماهنگی سفارت محترم جمهوری اسلامی ایران در تفلیس در فضای باز و با رعایت دستورالعمل بهداشتی و ضمن رعایت قوانین قرنطینه دولت محلی حوزه اجرا نسبت به برگزاری امتحانات اقدام نمود وازمورخه ی 7خرداد تا31 خرداد این امتحانات درحال اجرا می باشد.

مستوفی در پایان اظهار داشت: روابط مطلوب و صمیمانه ی سفارت با مجتمع فردوسی زمینه ی همکاری و جلب مشارکت کارکنان سفارت را جهت حل مشکلات مجتمع آموزشی فراهم نموده که از این طریق از درایت و توانمندی سفیر محترم در این زمینه تقدیر و تشکر می شود.

به اشتراک بگذارید :