5 جمادی‌الثانی 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ ۰۹:۴۶:۴۶
کد مطلب:  1261703
بازدید دکتر حسینی سرکنسول جمهوری اسلامی در دبی از حوزه کنکور سراسری سال ۱۳۹۹

.

ه گزارش روابط عمومی مرکز امور بین الملل و مدارس خارح از کشور، آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌های سال  ۱۳۹۹ در حوزه امارات عربی متحده از عصر پنج‌شنبه با آزمون اختصاصی هنر آغاز و در صبح جمعه با امتحان رشته‌های ریاضی، تجربی و علوم انسانی و عمومی هنر و زبان‌های خارجی ادامه یافت. این آزمون عصر جمعه نیز با برگزاری آزمون اختصاصی زبان‌های خارجی پایان می‌پذیرد. امارات عربی متحده بزرگترین حوزه کنکور سراسری خارج از کشور محسوب می‌شود و در این حوزه در مجموع ۸۸ داوطلب شرکت نمودند که رشته علوم تجربی با ۴۶ داوطلب بیشترین تعداد داوطلبان  را به خود اختصاص داده است.

جناب اقای دکتر حسینی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در دبی ، معاون و هیات همراه  نیز ضمن حضور در محل آزمون سراسری در مدرسه نمونه و بین‌الملل توحید ایران در دبی، طی بازدید و گفت‌وگو با ناظران و مسئولان برگزاری کنکور، از حسن اجرای آن اطلاع حاصل نمودند. 

در ادامه در نشستی صمیمی یک ساعته با  موضوع بازگشایی مدارس در سال تحصیلی  جدید و سیاست های سرپرستی و وزارت تعلیمیه و نحوه تعامل نهادهای ایرانی و انتظارات نمایندگی سیاسی با حضور تیم سرپرستی و مدیریت مجتمع توحید نمونه وبین الملل بحث و تبادل نظر شد.

در پایان این دیدار، سرکنسول از اقدامات و برنامه ریزی های بعمل آمده خصوصا برگزاری مطلوب کنکور قدردانی نمود.

به اشتراک بگذارید :