13 جمادی‌الثانی 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ ۱۵:۵۰:۴۱
کد مطلب:  1268323
آغاز سال تحصیلی جدید ۱۴۰۰_۱۳۹۹ در کشور امارات

.

سال تحصیلی جدید ۱۴۰۰_۱۳۹۹ در کشور امارات با حضور کلیه مدیران ودبیران و معلمان و کادر اجرایی مدارس آغاز شد؛ در این برنامه که مطابق با تقویم آموزشی کشور امارات در هفته اول شهریور تنها با حضور مدیران وکادراجرایی و معلمان در مدارس برگزار می گردد، در ابتدا آقای شکیبافر سرپرست محترم مدارس جمهوری اسلامی ایران در امارات وعمان تحلیلی کلی از برنامه ها و اقدامات و فعالیت های  سال تحصیلی گذشته ارائه نمودند. سپس سیاست‌ها و برنامه‌های سال تحصیلی آتی مدارس را تبیین وتشریح نمودند.

در ادامه دکترراثی معاون محترم آموزشی برنامه ها و نحوه اجرای فرایند  آموزشی در سال تحصیلی جدید را تببین نمودند. و همچنین تحلیلی از نتایج بازرسی‌های سال قبل مدارس توسط کارشناسان تعلیم و تربیت امارات khda  ارائه نمودند. در ادامه برنامه خانم دکتر توکلی مسئول منابع انسانی و اموراداری گزارشی از عملکرد مدیریت منابع انسانی و فعالیت های امور اداری در سرپرستی، مدارس ارائه نمود. همچنین جناب اقای کیقبادی مسول مالی وذی حسابی از مسائل مالی و پشتیبانی و مشکلات پیش روی مدارس در این خصوص و اقدامات انجام شده ارائه نمودند، در انتهای جلسه نیز کارشناسان آموزش سرپرستی آقای مهندس حسن زاده و آقای مهندس بلوچی  تحلیل نتایج آزمون های هماهنگ در پایه های هفتم تا دوازدهم و امتحانات نهایی خرداد ۹۹ ارائه کردند. نتایج این تحلیل ها ملاک برنامه ریزی مدارس برای ارتقای کیفیت آموزشی قرار خواهد گرفت.

در ادامه تحلیل جامعی از کلیه فعالیت ها و مسابقات فرهنگی و هنری و پرورشی در سال گذشته ارائه شد.

 این برنامه در روزهای آینده با آموزش معلمان در مدارس و برگزاری جلسات تخصصی در حوزه‌های مختلف ادامه خواهد داشت تا کادر اجرایی و آموزشی مدارس با آمادگی کامل به استقبال بازگشایی مدارس در تاریخ دهم شهریور و با حضور دانش آموزان بروند.

به اشتراک بگذارید :