17 رجب 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ ۰۸:۵۹:۳۲
کد مطلب:  1413849
کارگاه آموزشی بررسی مناسبات اقتصادی سیاسی گرجستان وایران
برگزاری نشست مشترک وکارگاه آموزشی کارکنان مجتمع فردوسی با حضور اکبر قاسمی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در تفلیس

نشست مشترک وکارگاه آموزشی کارکنان مجتمع فردوسی با حضور اکبر قاسمی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در تفلیس در 26 دی ماه 1399با هدف بررسی دیدگاه های کارکنان مجتمع فردوسی تفلیس و همچنین برگزاری کارگاه آموزشی بررسی مناسبات اقتصادی سیاسی گرجستان درمحل سالن کنفرانس سفارت جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید.

در ابتدا احمد مستوفی، مدیر مجتمع فردوسی ضمن تقدیر از زحمات و حمایت های سفارت جمهوری اسلامی ایران در تفلیس و سایر کارگزاران نظام در خصوص تسهیل فعالیت های مدرسه به ارائه گزارش عملکرد مجتمع و فعالیت های دبیران درکلاس های مجازی و آموزش آنلاین پرداخت وگفت: توانمندی اولیا، دبیران و دانش آموزان درخصوص مهارتهای ICDL و آماده بودن زیر ساخت های لازم برای آموزش مجازی درمدرسه و خانه و همچنین همراهی اولیا درخصوص آموزش آنلاین با تاکید برتولید محتوا توسط دانش آموزان از عوامل اصلی موفقیت مجتمع در این خصوص می باشد.

وی همچنین به بیان مطالبات کارمندان ریالی بگیر درخصوص جلوگیری از کاهش عوامل شغلی مندرج درحکم ریالی به دلیل اشتغال درخارج ازکشور و اشتغال درسایر مقاطع بنا به ضرورت پرداخت.

مدیر مجتمع فردوسی همچنین تصریح کرد: باتوجه به الزام کسب استاندارد های فضا در وزارت آموزش گرجستان جهت به رسمیت شناختن مدارک تحصیلی مدرسه فردوسی، ضروری است هماهنگی های لازم با نوسازی مدارس جهت احداث ساختمان با تیپ آموزشدر محل مدرسه فعلی با توجه به امکان انتقال مصالح ارزان و با کیفیت از ایران به نام بارسفارت صورت گیرد.

اکبر قاسمی سفیر جمهوری اسلامی ایران در تفلیس نیز ضمن تقدیر از مدیریت مجتمع فردوسی به دلیل ایجاد جو مطلوب وسازنده جهت تعامل و هم افزایی، ازتلاش ها وزحمات دبیران دردوران کرونا درزمینه ی آموزش آنلاین تقدیر و تشکر نمود.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در تفلیس همچنین به بررسی مناسبات اقتصادی وسیاسی گرجستان وایران اشاره نموده و گفت: خوب است که معلمان و کارمندان مجتمع فردوسی به مطالعه مناسبات ایران وگرجستان بعد ازخوارزمشاهیان پرداخته و تاثیرات تمدنی ایران برمنطقه قفقاز را از زوایای مختلف به دانش آموزان معرفی کنند.

 درادمه وی به برگزاری نمایشگاه توانمندی پنج استان مرزی و فعال کشور درتجارت با گرجستان دراردیبهشت 1400اشاره نمود و ابراز امیدواری کرد باتوجه به کیفیت مطلوب کالاهای ایرانی و قدرت رقابتی آن ازلحاظ قیمتی بتوانیم بخشی ازبازارهای هدف را درگرجستان به محصولات ایرانی اختصاص دهیم.

اکبر قاسمی همچنین به بررسی تحولات منطقه ای وجنگ قره باغ و موضع ایران پرداخت ونقش کشورهای ذینفع و نتایج جنگ قره باغ را تشریح نمود.

درپایان ضمن تقدیر از زحمات کارکنان مجتمع درخصوص برگزاری اولین سالگرد شهادت سردارسلیمانی جوایزی از طرف سفیر جمهوری اسلامی ایران در تفلیس به کارکنان مجتمع فردوسی اهدا شد.

به اشتراک بگذارید :