17 رجب 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ ۱۷:۴۰:۴۴
کد مطلب:  1422884
برگزاری مسابقات ترتیل قرآن کریم مرحله سرپرستی مدارس جمهوری اسلامی ایران در امارات عربی متحده و عمان

مقارن با شروع دهه فجر انقلاب اسلامی، مسابقات قرآن مرحله سرپرستی مدارس جمهوری اسلامی ایران در امارات متحده عربی و عمان از بین دانش‌آموزان منتخب مرحله آموزشگاهی در دوره‌های اول و دوم متوسطه اجرا گردید.

مراسم افتتاحیه این مسابقات روز شنبه 11 بهمن ماه 1399 با حضور حجت الاسلام والمسلمین پیش‌نمازی، امام جمعه مسجد امام حسین(ع)، نماینده سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دبی، سرپرست مدارس جمهوری اسلامی ایران در امارات عربی متحده و عمان، مدیران مدارس جمهوری اسلامی ایران در امارات و عمان و دانش آموزان و اولیای آنان شروع گردید.
در ابتدا حسین حسن زاده، سرپرست مدارس جمهوری اسلامی ایران در امارات عربی متحده و عمان به بیان اهمیت قرآن و تک بعدی نبودن آموزش پرداخت. در ادامه نیز وحید کشاورزی دبیر برگزاری مسابقات، گزارشی از آمار شرکت کنندگان و روال اجرای مسابقه بیان نمود و در پایان نیز حجت الاسلام والمسلمین پیشنمازی به تبیین اهمیت قرائت و انس با قرآن پرداخت.
این مسابقات به تفکیک پایه تحصیلی و جنسیت آغاز گردید که بیش از 100 نفر از دانش‌آموزان شرکت کننده دختر و پسر در این مسابقات با هم به رقابت پرداختند و توسط 6 داور،کار داوری آنان انجام پذیرفت

به اشتراک بگذارید :