8 رمضان 1442

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ ۱۴:۰۵:۵۸
کد مطلب:  1499755
طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش صورت گرفت:
انتصاب خانم دکتر تیموری به عنوان سرپرست مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور

طی حکمی از سوی جناب آقای حاجی میرزایی وزیر محترم آموزش وپرورش، سرکار خانم دکتر میترا تیموری به عنوان سرپرست مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور منصوب گردید.

.مراسم معارفه خانم دکتر تیموری در روز چهارشنبه 11/1/1400 با حضور رییس مرکز حوزه وزارتی، مدیران و کارشناسان مرکز امور بین الملل، نمایندگانی از وزارت امورخارجه و برخی از اعضای کمیسیون ملی آیسسکو در سالن جلسات مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور انجام شد. در این مراسم آقای باقرزاده رییس مرکز حوزه وزارتی  با اشاره به اینکه مرکز امور بین الملل از مهمترین و حساس ترین قسمتهای وزارت آموزش و پرورش است و وظیفه انتقال تازه ترین تحولات جهان در زمینه تعلیم و تربیت به وزارت آموزش وپرورش را بر عهده دارد اظهار امیدواری کرد که با حضورخانم دکتر تیموری در این سمت و با همکاری همه مجموعه، پیشرفتها و تحولات مثبتی را در این مرکز شاهد باشیم.
خانم دکتر تیموری، سرپرست مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور نیز طی سخنانی ضمن تشکر از حسن اعتماد مقام عالی وزارت، اظهار داشت که با همکاری مشترک و دعای خیر همه همکاران بتوانیم گامهای مهمی را در زمینه گسترش کمی و کیفی فعالیتهای حوزه بین الملل آموزش وپرورش برداریم. لازم به ذکر است خانم دکتر تیموری پیش از این در سمت معاون بین الملل این مرکز انجام وظیفه نموده است.

به اشتراک بگذارید :