8 رمضان 1442

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ ۰۸:۴۰:۲۵
کد مطلب:  1502297
دیدار نوروزی سرپرست مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور

میترا تیموری، سرپرست مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور با معاونین، مدیران و کارکنان این مرکز در تاریخ 14 فروردین 1400 دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه متیرا تیموری ضمن تبریک سال جدید، بر افزایش تعاملات و هماهنگی‌ها جهت کیفیت بخشی به فعالیت‌ها و امور مرکز تأکید نمود و همدلی و وحدت رویه را رکن لازم جهت تعالی سازمانی بر شمرد.

وی همچنین به تبیین اهمیت نظم و انضباط اداری و رعایت اخلاق سازمانی پرداخت و افزود:  مرکز امور بین الملل از بخش های حساس وزارت آموزش و پرورش می باشد که لازم است با همدلی و همکاری همکاران به ارتقاء و کیفیت بخشی تمامی حوزه ها بپردازیم.

سرپرست مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور همچنین افزود: ساماندهی و سامانه ای کردن فعالیت ها از اهداف این مرکز می باشد که همانند گذشته این مسئله را ادامه خواهیم داد ولی لازم است که در راه اندازی سامانه ها تمام جوانب آن از لحاظ فنی و کیفی مورد توجه قرار گیرد.

وی همچنین با بیان اینکه دوره های ضمن خدمت از اهمیت بالایی برخوردار است گفت: در این چند ماه اخیر دوره های ضمن خدمت در این مرکز با جدیت پیگیری و برگزار شد که همه باید تلاش کنیم تا با نظارت و کیفیت بخشی هرچه تمام این دوره ها برگزار گردد.

میترا تیموری همچنین بر لزوم تشکیل کمیته ی تخصصی نظارت در مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور اشاره کرد و افزود: از وظایف این مرکز نظارت بر مدارس خارج از کشور، مدارس بین الملل تطبیقی و همچنین مدارس وابسته به سفارتخانه‌ها می باشد که لازم است با هماهنگی و عدم تداخل مسئولیت ها در حوزه نظارت، این مدارس مورد ارزیابی دقیق و تخصصی قرار گیرند.

به اشتراک بگذارید :