تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ ۱۰:۲۱:۲۹
کد مطلب:  566223
زنگ انقلاب در مجتمع های آموزشی ایرانیان در اقصی نقاط جهان نواخته شد.

دانش آموزان مجتمع های آموزشی ایران در خارج از کشور با برگزاری مراسم های مختلف آغاز دهه مبارک فجر را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور همزمان با سالروز بازگشت حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران به میهن اسلامی،  در ۱۱۵ مجتمع  آموزشی ایرانیان در 59 کشور در اقصی نقاط جهان برنامه های ویژه ای با حضور سفرای محترم جمهوری اسلامی ایران، فرهنگیان گرامی و دانش آموزان عزیز برگزار گردید.
در این مراسم ها همزمان با لحظه تاریخی ورود حضرت امام خمینی (ره) به ایران در روز 12 بهمن ماه زنگ انقلاب نواخته شد و سپس دانش آموزان با سر دادن ندای «الله اکبر- خمینی رهبر» و «الله اکبر -خامنه ای رهبر» و همچنین اجرای انواع برنامه های فرهنگی همچون سرود خوانی ، تئاتر و مسابقه ، این روز خجسته را جشن گرفتند و بر تداوم راه انقلاب و تحقق آرمان های آن تاکید کردند.
مجتمع های آموزشی ایرانیان خارج از کشور از ابتدای بهمن ماه توسط دانش آموزان عزیز و با همکاری فرهنگیان گرامی آذین بندی و برای استقبال از ایام الله دهه فجر آماده گردیده است. برگزاری نمایشگاه های نقاشی و روزنامه دیواری با موضوع ایام دهه فجر، نمایشگاه عکس شهدای والا مقام هسته ای و مدافع حرم، مسابقات قرآن و احکام، مسابقات ورزشی، اجرای دیوارنوشته ها و‌نقاشی های روی دیوار و اجرای سایر برنامه های فرهنگی از جمله برنامه هایی می باشد که متناسب با عناوین روزهای دهه مبارک فجر برای این ایام در نظر گرفته شده است. 

به اشتراک بگذارید :