تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ ۱۵:۳۹:۱۲
کد مطلب:  595840
برپایی جشن میلاد حضرت فاطمه(س) در دبيرستان شهيد بهشتي دوحه

جشن ميلاد حضرت فاطمه(س) با حضور فرهنگیان خانم اعزامی ، تبعی و محلی ، خانم هاي عضو انجمن اولیا و مربیان در سالن اجتماعات دبيرستان شهید بهشتی دوحه قطر برگزار گرديد.

در اين مراسم سرکار خانم دکتر زهره فداحسین همسر سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر  ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها  بیان داشتند : فاطمه (س) پروانه عاشقی بود كه با سوختن و فداسازی خویش درس ولایت مداری و امام محوری را به همگان آموخت؛ انتخاب روز ولادت حضرت زهرا (س) به عنوان روز زن به معنای انتخاب زیباترین و مقدس ترین الگو برای زنان مسلمان و زنان همه جهان است و چه نیکوست در این روز تا بار دیگر آسمان وجودمان را با انديشه فاطمي تطهير و روشن كنيم.

وی افزود : پروردگار در نظام زیبا و حکیمانه آفرینش، زن را به عنوان کانون هستی و پایگاه مهرورزی و عشق به خانواده، مرکز آموزش صفا، صمیمیت، ایثار و عطوفت آفریده است و همه خانه‌ها با حضور عاشقانه و صادقانه زنان و مادران خوش خلق، صفا می‌یابد.احسن‌الخالقین بیرون از فضای انسانیت نیست و زن در تکوین احسن مخلوقات، سهم تعیین کننده‌ای دارد. اين روز عزيز و نامگذاري آن به عنوان روز زن را به بانوان محترم ایران اسلامی تبریک می گویم

شایان ذکر است این آیین با اجرای برنامه های ویژه ای از جمله :  خواندن شعر ، دکلمه ، پخش نماهنگ  ، خاطره گویی اهدا لوح و هدایا به کلیه شرکت کنندگان و ... همراه بود.

به اشتراک بگذارید :