تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۰۹:۴۷:۱۸
کد مطلب:  602065
بومی سازی برنامه های توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در مدارس خارج از کشور

برنامه‌های توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در واحدهای آموزشی تابعه مرکز امور بین المل ومدارس خارج از کشور با توجه به شرایط خاص مخاطبان و محیط، بومی سازی شده است.

قائم مقام وزیر در امور بین الملل و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور در جلسه فصلي ستاد اقامه نماز وزارت  آموزش و پرورش که با حضور مقام عالی وزارت، حجت الاسلام قرائتي رئيس ستاد اقامه نماز كشور،رضائیان مشاور رئيس جمهور در امورنماز و جمعي از معاونين و مديران حوزه ستادي در دفتر وزير برگزار شد بر عملیاتی کردن برنامه‌های ملی اقامه نماز در مدارس و مجتمع‌های تابعه این مرکز به عنوان یک فعالیت ماندگار مرکز تاکید نمودند.

غلامرضا کریمی با بیان اینکه سالانه ۲۰۰ تا ۳۰۰ نیروی انساني به خارج از کشور داریم و آمادگی داریم تا این نیروها را در دوره‌های توانمندسازی معلمان حضور دهیم، اظهار کرد: از قالب‌های مختلف فرهنگی و هنری در راستای عملیاتی کردن برنامه‌های ملی اقامه نماز در مدارس و مجتمع‌های تابعه بهره گرفته‌ایم. همچنین برنامه‌های توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز را در واحدهای آموزشی تابعه با توجه به شرایط خاص مخاطبان و محیط، بومی سازی کرده و در زمینه توانمندسازی همکاران اعزامی و شاغل در واحدهای آموزشی تابعه در ارتباط با برنامه توسعه فرهنگ اقامه نماز اقدام کردیم.

به اشتراک بگذارید :