پورتال مركز امور بين الملل و مدارس خارج از كشور

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ ۰۸:۴۴:۵۱
کد مطلب:  611958
وزیر آموزش و پرورش فردا عازم مسکو خواهد شد.

سید محمد بطحائی به دعوت رسمی وزیر آموزش روسیه، روز سه شنبه جهت شرکت در اجلاس بین المللی ICT و نمایشگاه بین المللی مسکو(2018) عازم روسیه خواهد شد.

دکتر غلامرضا کریمی  قائم مقام وزیر در امور بین الملل و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشورگفت، بنابر دعوت رسمی وزیر آموزش روسیه ، وزیر آموزش و پرورش جمهوری اسلامی جهت شرکت در اجلاس بین المللی ICT در آموزش و  پنجمین  نمایشگاه بین المللی آموزش مسکو (MIEF)  که از 18 تا 21 آوریل 2018 در مسکو برگزار خواهد شد به مسکو سفر می کند.

وی افزود اهم برنامه های وزیر آموزش و پرورش  و هیأت همراه  شرکت در مجمع وزیران حاضر در اجلاس، دیدار با وزیر آموزش روسیه، دیدار با دستیار ویژه رئیس جمهور روسیه در امور آموزش و همچنین دیدار با نمایندگان دومای روسیه و بازدید از مدرسه جمهوری اسلامی ایران در مسکو می باشد.

شایان ذکر است نمایشگاه اجلاس بین المللی مسکو(2018) توسط وزارت آموزش و پرورش و علوم فدراسیون روسیه برگزار می شود و شامل  بزرگترین نمایشگاه فن آوری های آموزشی جدید، نشست آزاد و راه حل های زیربنایی هوشمند می باشد. این نمایشگاه به عنوان یک پلت فرم برای گفت و گوی  باز بین جوامع آموزشی و متخصص، نهادهای دولتی و کسب و کار در مورد مسائل کنونی و آینده نظام آموزشی است. عنوان این نمایشگاه "اکوسیستم آموزشی مدرن" است که بر توسعه ارتباطات بین شرکت کنندگان در روند آموزشی در روسیه و خارج از کشور تأکید دارد.

در این نمایشگاه و اجلاس  نمایندگان 85 منطقه از روسیه و جامعه بین المللی، آموزش و پرورش و مؤسسات علمی روسیه و بین المللی، نمایندگان وزارتخانه ها و سازمان های فدرال و منطقه ای، مدیران و متخصصان پیش دبستانی،سازمان های حرفه ای متوسطه، بالاتر و آموزش تکمیلی، نمایندگان کسب و کار، و همچنین والدین و دانش آموزان، بیش از 1000 کارشناس و 400 غرفه دار حضور می یابند و انتظار می رود 60،00 بازدید کننده نیز در آن شرکت نمایند.

به اشتراک بگذارید :