تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ ۱۰:۳۶:۳۰
کد مطلب:  632432
بازدید دکتر کریمی قائم مقام وزیر در امور بین الملل از دبستان بین المللی و تطبیقی پسران تهران

دکتر غلامرضا کریمی قائم مقام وزیر در امور بین الملل و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور از دبستان بین المللی و تطبیقی پسران تهران بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید که با حضور محمد حاجی بابایی معاون مدارس خارج از کشور همراه بود، دکتر کریمی ابتدا  در دفتر مدرسه حضور  و با خانم یزدان پناه مدیر دبستان جلسه ای داشته و در جریان  آخرین فعالیت های اجرایی و آموزشی مدرسه  قرار گرفتند.

ایشان سپس ضمن حضور درجمع صمیمی همکاران دبستان بین المللی و تطبیقی پسران تهران ضمن تشکر از زحمات این عزیزان بر نقش و اهمیت مدارس بین الملل و تطبیقی داخل کشور تاکید نموده و اعلام نمودند این مدارس بر اساس استانداردهای بین المللی اداره می شود.

وی گفت در جلسه مدیران کل آموزش و پرورش استانها ضمن دعوت از ایشان برای بازدید از مدارس بین الملل و تطبیقی تهران اعلام نموده ام که این مدارس از  استانداردهای آموزشی به روز دنیا استفاده می نمایند و نیازی به سفر به کشورهای دیگر و مطالعه وضعیت مدارس با صرف هزینه زیاد نمی باشد.

رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور  همچنین به تشکیل کانون متخصصان تحلیلگر آموزش در مرکز امور بین الملل اشاره نموده و از معلمان علاقمندجهت همکاری در این کانون برای پیشبرد اهداف آموزشی کشور دعوت نمودند. در ادامه ایشان ضمن بازدید از کلاس های بخش های بین الملل و تطبیقی  با دانش آموزان فارغ التحصیل مقطع پیش دبستانی عکس یادگاری گرفتند.

به اشتراک بگذارید :