تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ ۰۹:۲۸:۲۹
کد مطلب:  701754
همزمان با آغاز ماه مهر و شروع سال تحصیلی جدید و با حضور معاون مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور ، زنگ مهر در مجتمع تطبیقی و بین المللی دختران تهران نواخته شد.

حاجی بابایی معاون مدارس خارج از کشور مرکز امور بین الملل در مجتمع تطبیقی و بین المللی دختران تهران حضور یافت تا زنگ آغاز سال تحصیلی در قلب پایتخت طنین انداز شود.

حاجی بابایی در ابتدا  ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید تحصیلی به جویندگان علم و دانش و آینده سازان این مجتمع  برای  همکاران فرهنگی مدارس جمهوری اسلامی در اقصی نقاط جهان آرزوی توفیق نمود.

 وی ضمن برشمردن اهمیت تعلیم و تربیت به دانش آموزان گفت: شما ستارگان درخشان آسمان همدلی و محبت هستید که با سلاح علم و دانایی به جنگ با تاریکی و جهل می‌روید. شما  دانش اموزان باید خود را برای سال تحصیلی جدید و تلاش و مجاهده برای درنوردیدن قله‌های علم و آگاهی آماده نمائید.

ایاشن ضمن اشاره به ایام ماه محرم گفت: امسال آغاز سال تحصیلی تقارن با ماه محرم ماه مهر عطر و بوی سردار سپاه و شهیدان کربلا حضرت اباعبدالله الحسین و یاران با وفایش را بخود گرفته است. درس امروز ما از آن مهربانان آزاده بی شک صداقت، درستی، استواری و پایداری در راه حق و آزاد و آزاده زیستن و دفاع از مظلومین است. در پیش گرفتن راه صحیح زندگی و کمک به همنوعان و بشریت است.

در پایان معاون مرکز امور بین الملل به دانش آموزان سفارش نمود و گفت: آینده از آن شماست. پس بکوشید و جوینده علم و دانش آگاهی باشید و شمعی فروزان برای محفل بشریت و دستاوردهای درخشان در آسمان دانائی و علم و معرفت باشید.

به اشتراک بگذارید :