تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ ۰۱:۵۲:۳۲
کد مطلب:  707041
آئین تکریم و معارفه سرپرست مدارس جمهوری اسلامی ایران در حوزه آسیای میانه، روسیه ، قفقاز و ترکیه برگزار گردید

با حضور دکتر غلامرضا کریمی قائم مقام وزیر در امور بین الملل مراسم تکریم از دکترسپهری و معارفه دکتر نجفی برگزار گردید.

با حضور دکتر غلامرضا کریمی قائم مقام وزیر در امور بین الملل و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور مراسم تکریم از دکترسپهری و معارفه دکتر نجفی سرپرست مدارس جمهوری اسلامی ایران در حوزه آسیای میانه، روسیه ، قفقاز و ترکیه برگزار گردید.

دکتر کریمی در این مراسم که با حضور اسدزاده سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در استانبول و حجهالسالم و المسلمین فرید عصر نماینده دفتر مقام معظم رهبری در این شهر و همراهی مدیران و جمعی از معلمان مدارس جمهوری اسلامی در ترکیه همراه بود با اشاره به نقش و اهمیت مدارس خارج از کشوربه عنوان یک پایگاه فرهنگی از تلاش ها و مساعی دکتر سپهری در طول مدت تصدی پست سرپرستی مدارس جمهوری اسلامی ایران در حوزه آسیای میانه، روسیه ، قفقاز و ترکیه  تقدیر و تشکر نمود و برای ایشان در ادامه مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزوی موفقیت نمود.

کریمی ضمن معارفه دکتر یوسف نجفی به عنوان سرپرست جدید مدارس جمهوری اسلامی ایران در حوزه آسیای میانه، روسیه ، قفقاز و ترکیه ایشان را یکی از مدیران ارشد و با تجربه وزارت آموزش و پرورش دانسته و برای ایشان ابراز امیدواری نمود تا با عنایات خداوند متعال و تلاش همکاران حوزه تحت امر در امور محوله موفق و موید باشند.

وی سرپرستان، مدیران و معلمان اعزامی به مدارس خارج از کشور را از جمله نیروهای توانمندو باتجربه وزارت آموزش و پرورش دانست و از ایشان خواست تا از این فرصت خدمت به هموطنان عزیز در اقصی نقاط جهان نهایت استفاده را در جهت رشد و ارتقاء توانمدی های حرفه ای خود نمایند.     

قائم مقام وزیر در امور بین الملل از فرهنگیان اعزامی به مدارس جمهوری اسلامی در خارج ازکشور خواست تا ضمن بررسی وضعیت نظام آموزشی کشورهای محل ماموریت خود ضمن بازدید از مجتمع های آموزشی مختلف تجریبات خود را به مدارس داخل کشور منعکس نمایند.

در ادامه دکتر نجفی سرپرست جدید مدارس جمهوری اسلامی ایران در حوزه آسیای میانه، روسیه ، قفقاز و ترکیه به شرح وتبیین برنامه های خود در مسئولیت آتی خویش پرداختند وخاطر نشان نمودند که با همفکری وهم اندیشی نیروهای آموزشی وستادی در جهت اعتالی نظام آموزش وپرورش در مدارس خارج کشور تالش خواهند نمود.

در پایان پس از تقدیر وتشکر از آقای دکتر سپهری، ابلاغ آقای دکتر نجفی توسط قائم مقام وزیر در امور بین الملل و رئیس محترم مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور به ایشان اعطا گردید.

به اشتراک بگذارید :