تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ ۱۱:۴۸:۳۳
کد مطلب:  707070
بازدید قائم مقام وزیر در امور بین الملل از مجتمع آموزشی 22 بهمن آنکارا

دکتر غلامرضا کریمی قائم مقام وزیر در امور بین الملل از مجتمع آموزشی 22 بهمن آنکارا بازدید و با همکاران فرهنگی دیدار نمود.

دکتر کریمی قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین‌الملل و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج ازکشور به همراه دکتر نجفی سرپرست جدبد مدارس ترکیه، روسیه و آسیای میانه در مراسم صبحگاه مجتمع آموزشی و پرورشی ۲۲ بهمن آنکارا حضور یافت.

در این مراسم که با حضور پرشور دانش اموزان این مجتمع و همکاران فرهنگی همراه بود دکتر کریمی ضمن تبریک آغاز ماه مهر و فرارسیدن بهار دانایی به همکاران و دانش آموزان مجتمع 22 بهمن، ضمن ابلاغ سلام مقام عالی وزارت به همکاران فرهنگی و دانش آموزان  بر عزم و اراده وزارت آموزش و پرورش بر توسعه فعالیت مدارس خارج از کشور تاکید نمود.

کریمی ضمن تشکر از تلاش های دکتر سپهری در طول مدت مسئولیت سرپرستی مدارس ایران در ترکیه، روسیه و آسیای میانه،  انتخاب دکتر نجفی را با توجه به تجارب درخشان و توان بالای مدیریتی ایشان در ارتقاء عملکرد مدارس  خارج از کشور موثر دانست.

در ادامه این دیدار  کریمی ضمن حضور در جمع معلمان و همکاران مجتمع آموزشی و پرورشی ۲۲ بهمن آنکارا از نزدیک با این عزیزان دیدار و گفتگو نمود.

به اشتراک بگذارید :