4 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ ۱۴:۲۵:۰۰
کد مطلب:  726170
دیدار سفیر جدید ایران در کویت با قائم مقام وزیر اموزش وپرورش در امور بین الملل

سفیر جدید ایران در کویت با قائم مقام وزیر اموزش وپرورش در امور بین الملل دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور، ایرانی سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در کویت با حضور در مرکز امور بین الملل  با دکتر غلامرضا کریمی قائم مقام وزیر در امور بین الملل و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور در ارتباط با روابط دوجانبه و مسائل و چالش های مدارس جمهوری اسلامی ایران در کویت گفت‌وگو و رایزنی کرد.

در ابتدای این دیدار دکتر کریمی، ضمن تبریک انتصاب محمد ایرانی  دیپلمات با سابقه کشورمان به عنوان سفر جدید در کویت  آن را اتفاقی مبارک در گسترش همکاری های فی مابین دو وزارتخانه در عرصه دیپلماتیک دانست و در ادامه گزارشی از وضعیت مدارس جمهوری اسلامی ایران در کویت و  مسائل و چالش های پیش روی آن را مطرح نمود.

محمد ایرانی  نیز ضمن خوشحالی از دیدار با دکتر کریمی بر اهمیت نقش مدارس جمهوری اسلامی در خارج از کشور تاکید نموده و ابراز امیدواری کرد تا مسائل و مشکلات  مدارس ایران در کشور محل ماموریتش با هماهنگی، همدلی و پیگیری بیشتر دو وزارتخانه مرتفع گردد.

شایان ذکر است  محمد ایرانی  سابقه فعالیت در سفارتخانه های ایران در اردن، لبنان بعنوان سفیر و مدیرکلی خاورمیانه وزارت امورخارجه را در کارنامه خود دارد.

به اشتراک بگذارید :