تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ ۰۸:۴۶:۲۹
کد مطلب:  729832
وزیر آموزش و پرورش برای حضور در اجلاس دبیران کل کمیسیون های ملی آیسسکو، وارد شیراز شد.

سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش برای حضور و سخنرانی در اجلاس دبیران کل کمیسیون های ملی آیسسکو، ساعتی پیش وارد شیراز شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، سید محمد بطحایی برای حضور در اجلاس دبیران کل کمیسیون های ملی آیسسکو که با حضور نمایندگان بیش از شصت کشور و وزرای علوم و‌تحقیقات و فناوری  جمهوری اسلامی ایران و همچنین معاون امور زنان ریاست جمهوری  برگزار می شود، وارد شیراز شد.

بنا بر این گزارش وزیر آموزش و پرورش به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری کمیسیون ملی آیسسکو در جمهوری اسلامی ایران در آیین افتتاحیه اجلاس دبیران کل کمیسیون‌های ملی آیسسکو سخنرانی می کند.

این اجلاس با هدف تقویت شبکه علمی و تحقیقات در کشورهای عضو سازمان آیسسکو ،طی روزهای 21 و 22 آبان ماه ، با حضور دبیران کل کمیسیون‌های ملی آیسسکو از ۳۵ کشور اسلامی ،در مرکز استنادی علوم جهان اسلام در شیراز برگزار می‌ گردد.

در این اجلاس ضمن ارائه گزارش وضعیت علم و فناوری در جمهوری اسلامی ایران ، برنامه‌های جاری سازمان آیسسکو برای دبیران کل کمیسیون های ملی آیسسکو نیز تشریح خواهد شد.

گفتنی است در مراسم استقبال پژوهش معاون سیاسی، امنیتی استاندار ،استوار میمندی مدیرکل دفتر امور سیاسی استانداری فارس، دکتر نجفی  مدیر کل آموزش و پرورش استان و دکتر دهقانی ، رئیس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری جهان اسلام حضور داشتند.

به اشتراک بگذارید :