17 ربیع‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ ۱۳:۳۰:۵۸
کد مطلب:  731647
اسامی باقی مانده قبولی آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان اعلام گردید

اسامی باقی مانده قبولی آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان 1397 از سوی مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور اعلام گردید

بنابر اطلاعیه صادره از سوی معاونت مدارس خارج از کشور مرکزامور بین الملل و مدارس خارج از کشور  اسامی باقی مانده قبولی آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان اعلام گردید. متن اطلاعیه صادره به شرح ذیل می باشد.

احترماً در راستای اجرای شیوه‌نامه آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور به شماره 2106 مورخ 15/01/97 ضمن تقدیر و تشکر از مساعدت و همراهی تمامی مدیران، دست‌اندرکاران و همکاران محترم که این مرکز را در امر برگزاری آزمون مهم  و در سطح ملی انتخاب و اعزام فرهنگیان به مدارس خارج از کشور یاری نمودند و با عنایت به اعلان نتیجه بخشی از پذیرفته‌شدگان نهایی بدینوسیله اسامی افراد باقیمانده قبول شده نهایی به پیوست ایفاد می‌گردد.

تذکرات:

  1. پذیرفته شدگان برابر مفاد و شیوه‌نامه و با توجه به برگزاری مرحله دوم آزمون انتخاب گردیده‌اند.
  2. طبق ضوابط و مقررات، اعزام افراد از سال تحصیلی آینده به بعد و به تناسب نیاز، رشته تخصصی و سازماندهی نیروی انسانی سرپرستی‌های مدارس و صدور روادید از کشورهای محل مأموریت  خواهد بود.
  3. صدور حکم مأموریت ایشان در زمان اعزام برای یکسال تحصیلی می‌باشد و تمدید آن منوط به نیاز و رضایت از عملکرد و قوانین و و مقررات کشور متوقف فیه خواهد بود.

مزید اطلاع کارنامه کلیه داوطلبان و شرکت کنندگان در مرحله دوم آزمون مصاحبه و بخش ارزیابی حضوری از طریق مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت متبوع به زودی در سایت مربوطه قرار خواهد گرفت.

یادآوری مهم:

پذیرفته‌شدگان تا قطعیت اعزام و عزیمت به محل مأموریت از هرگونه تغییر در زندگی و حوزه کاری خویش به جد پرهیز نمایند.

 

 دریافت اسامی پذیرفته شد فهرست نهایی

به اشتراک بگذارید :