تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ ۲۰:۱۲:۰۲
کد مطلب:  731863
بازدید نماینده مدیر کل آیسسکو از مقر کمیسیون ملی آیسسکو در ایران

الغماری نماینده مدیر کل آیسسکو از مقر کمیسیون ملی آیسسکو در جمهوری اسلامی ایران بازدید به عمل آورد.

دکتر محمد الغماری نماینده مدیر کل آیسسکو عصر روز سه شنبه 21 آبان از مقر کمیسیون ملی آیسسکو در جمهوری اسلامی ایران بازدید به عمل آورد.

محمد الغماری نماینده مدیر کل آیسسکو  در این بازدید با دکتر غلامرضا کریمی قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین الملل و دبیرکل کمیسیون ملی آیسسکو در جمهوری اسلامی ایران ملاقات و گفتگو کرد.

‪در این ملاقات که با حضور دکتر عباس صدری رئیس دفتر منطقه ای آیسسکو در تهران همراه بود دکتر کریمی گزارشی در خصوص فعالیت های کمیسیون ملی آیسسکو در جمهوری اسلامی ایران ارائه نمود و خواستار توجه و همکاری بیشتر دفتر مرکزی آیسسکو با جمهوری اسلامی ایران شد.

کریمی ترجمه و تدوین بیش از 24 جلد  اسناد و کتاب در راستای اهداف و عملکرد ایسسکو به زبان فارسی توسط کمیسیون ملی آیسسکو در ایران و همچنین برگزاری کارگاه های تخصصی مختلف را با حضور و همکاری نمایندگان آیسسکو  از جمله اقدامات مهم این کمیسیون در طول سال گذشته برشمرد.

دکتر الغماری نیز در سخنانی ضمن تقدیر از تلاش ها و فعالیتهای کمیسیون ملی آیسسکو در ایران از برگزاری موفقیت آمیزاجلاس اخیر دبیران کل کمیسیون های ملی آیسسکو در شیراز ابراز خشنودی کرد. الغماری حضور وزیر آموزش و پرورش و معاون رئیس جمهوری اسلامی ایران در اجلاس دبیران کل در شیراز را نشان از توجه و حمایت مسئولین ارشد جمهوری اسلامی ایران از سازمان  آیسسکو دانست در این دیدار دو طرف بر همکاری متقابل و ارتقا سطح کیفی و کمی فعالیتها در عرصه های علمی و آموزشی و فرهنگی تاکید کردند. در این دیدار همچنین توافق گردید تا زمینه حضور یک نفر کارشناس از کمیسیون ملی آیسسکو ایران در مقر آیسسکو در مراکش فراهم گردید.

به اشتراک بگذارید :