تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۰۹:۰۳:۳۹
کد مطلب:  795691
با حضور دکتر غلامرضا کریمی قائم مقام وزیر در امور بین الملل برگزار گردید:
مراسم معارفه دکتر میترا تیموری به عنوان سرپرست امور بین الملل مرکز

با حضور دکتر غلامرضا کریمی قائم مقام مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور آئین معارفه سرپرست جدید امور بین الملل مرکز برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور شورای معاونین و رؤسای گروه های مرکز و همچنین دکتر کچوئیان معاون ارزیابی و نظارت دانشگاه فرهنیگان در سالن جلسات مرکز امور بین الملل کشور برگزار گردید ابتدا دکتر کریمی ضمن پر اهمیت خواندن نقش مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور به عنوان متولی اصلی ارتباط وزارت آموزش و پرورش در عرصه بین الملل بر نقش تمامی همکاران مرکز در پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت با تکیه بر دیپلماسی آموزشی تاکید نمود.

قائم مقام وزیر در امور بین الملل فعالیت های انجام شده در مرکز را رو به رشد خواند و از ایجاد زمینه های همکاری جدید در خصوص حضور پر رنگ وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران در مجامع بین المللی سخن گفت. وی ثبت و مستند سازی کلیه مراودات بین الملل را بستری لازم برای انتقال مفاهیم و تجربیات بین الملل در حوزه تعلیم و تربیت دانست و بر توجه معاونین مرکز بر این امر تاکید نمود.

دکتر کریمی در ادامه ضمن تقدیر از زحمات دکتر حسینی در طول تصدی معاونت امور بین الملل مرکز از حضور خانم دکتر میترا تیموری به عنوان سرپرست جدید این معاونت در مرکز ابراز خرسندی نموده و این حضور و همراهی را به فال نیک گرفته گفت : امیدوارم  تا با حضور خانم دکتر میترا تیموری و تزریق توان و دانش جدید در این معاونت فعالیت های درخشان و شاخصی در ارتباط با مجامع و سازمان های بین المللی و منطقه ای صورت گیرد.

کریمی ضمن توجه به حفظ کرامت و قداست جمهوری اسلامی ایران در مراودات بین الملل بر رصد کلیه تحولات بین المللی در عرصه آموزش و پرورش توسط معاونت امور بین الملل تاکید نمود.

در پایان نیز ابلاغ دکتر میترا تیموری توسط دکتر غلامرضا کریمی قائم مقام وزیر در امور بین الملل تقدیم ایشان گردید.

 

به اشتراک بگذارید :