تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۰:۵۲:۵۵
کد مطلب:  798307
معاون امور بین الملل مرکز امور بین الملل وزارت آموزش وپرورش در آئین افتتاح آموزشگاه امام سجاد (ع) شهر باغستان
این مدرسه دریچه ای را به سوی دانایی و افقی را به سوی روشنایی بازکرده است

با حضور معاون امور بین الملل مرکز امور بین الملل وزارت آموزش وپرورش مدرسه امام سجاد (ع) شهر باغستان شهرستان شهریار افتتاح گردید.

 آئین افتتاح آموزشگاه امام سجاد (ع) شهر باغستان با حضور محمودی شاه نشین نماینده مردم شریف شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی و دکتر میترا تیموری معاون امور بین الملل مرکز امور بین الملل وزارت آموزش وپرورش، عسگری کارشناس مسئول امور اتباع خارجه مرکز امور بین الملل وزارت آموزش وپرورش ، احسانی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، پارسا مدیر آموزش و پرورش شهریار و دیگر مسئولان استانی و منطقه و دانش آموزان دبستان دخترانه امام سجاد (ع) برگزار شد .  

معاون امور بین الملل مرکز امور بین الملل وزارت آموزش وپرورش ضمن تقدیر و تشکر ویژه از تمام مسئولان که در ساخت این مدرسه تلاش کرده اند اظهار داشت : این مدرسه مکانی است که می تواند انسان های بزرگی تربیت کند تا بتوانند نام ایران را در جهان پر آوازه کنند .

دکتر تیموری در ادامه با ابراز خوشحالی از حضور در جمع این دانش آموزان بیان داشت : این مدرسه دریچه ای را به سوی دانایی و افقی را به سوی روشنایی بازکرده است .

وی با ارائه گزارشی کوتاه در خصوص ساخت مدارس گفت : این پنجمین مدرسه ای است که در این شهرستان توسط مرکز امور بین الملل وزارت آموزش و پرورش و کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد ساخته شده که دو مدرسه دیگر نیز در دست اقدام است ، تقاضا دارم همت کنیم مدارس بیشتری در این شهرستان ساخته شود تا شهریار را شهریار شهرها ایران کنیم .

این مقام مسئول در پایان ابراز داشت : مرکز امور بین الملل وزارت آموزش و پرورش و کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد کمک خواهد کرد تا روند ساخت این مدارس بهتر پیش برود تا دانش آموزان بیشتری در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مورد تعلیم و تربیت قرار بگیرند .

به اشتراک بگذارید :