8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ ۰۸:۱۷:۰۰
کد مطلب:  847809
به مناسبت هفته گرامیداشت معلم برگزار گردید:
مراسم تجلیل از مقام شامخ معلم در سرپرستی مدارس ایران در امارات عربی متحده

همزمان با فرا رسیدن دوازدهم اردیبهشت روز معلم ، از معلمان مجتمع های آموزشی در امارات عربی متحده و عمان تجلیل به عمل آمد.

در مراسمی که به همین مناسبت با حضور بهرامی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در دبی برگزار گردید، ایشان تعلیم و تربیت دانش آموزان را مرهون تلاشها و خدمات تمامی معلمین عنوان نموده و از زحمات مجدانه آنها در جهت رشد و بالندگی دانش آموزان ایرانی تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

در همین راستا در مجتمع های آموزشی نیز مراسم  و یژه ایی با حضور دانش آموزان و معلمان برگزار و از زحمات و تلاشهای معلمان قدردانی بعمل آمد. افروخته سرپرست محترم مدارس و کارکنان سرپرستی ضمن حضور در مراسم روز معلم در مجتمع های آموزشی ضمن نکوداشت مقام معلم و تاکید بر ارج گذاری به مقوله علم و دانایی اظهار داشتند در همه اوقات باید این دو امر مهم یعنی علم و عالم مورد تکریم و تمجید قرار گیرد. ایشان ضمن تشکر صمیمانه از یکسال تلاش آموزشی و پرورشی همه همکاران از آنها درخواست نمودند تا هم چنان همه تلاش خودرا در مسیر توسعه همه جانبه مدارس و ارتقاء شاخصهای آموزشی برای نیل به جایگاه مناسب در بین مدارس خارجی فعال در امارات عربی متحده بکار بندند. 

به اشتراک بگذارید :