8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ ۰۸:۱۲:۲۶
کد مطلب:  848756
به مناسبت هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم برگزار گردید.
مراسم گرامیداشت مقام معلم در سفارت ایران در تاجیکستان

به مناسبت گرامیداشت هفته معلم و با حضور سفیر کشورمان در کشور تاجیکستان از معلمان مجتمع آموزشی و پرورشی سفارت جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان تقدیر گردید.

به مناسبت سالروز شهادت استاد مطهری و گرامیداشت مقام معلم، مراسم جشن با شکوهی در محل مجتمع آموزشی و پرورشی سفارت جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان برگزار و از زحمات معلمان، مربیان و عوامل اجرایی این مجتمع، توسط سفیر کشورمان تجلیل  شد.

در این   مراسم که با حضور دانش آموزان، اولیاء و کارکنان سفارت برگزار گردید، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، گروه سرود دانش آموزی مجتمع آموزشی سفارت و تنی چند از دانش آموزان با خواندن دکلمه  و اجرای موسیقی در گرامیداشت این روز برنامه هایی را اجرا کردند.

در ادامه برنامه آقای خدا بخش مدیر مجتمع ضمن خوشامدگویی به سفیر و حاضرین در جلسه، از خدمات معلمین و همراهی سفارت در پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی  نیز تشکر کرد.

آقای صابری سفیر جمهوری اسلامی ایران طی سخنانی با گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری ضمن تبریک روز معلم، بر اهمیت کار معلمان و مربیان و نیز بر ضرورت به کارگیری روش های نوین آموزشی و تربیتی تاکید نمود. وی با بیان اینکه اساس توسعه هر جامعه ای مرهون زحمات معلمان می باشد افزود: همه باید قدردان این عزیزان باشیم.

در پایان  مراسم  سفیر کشورمان با اهدای لوح تقدیر و هدیه از خدمات معلمان مجتمع تقدیر نمود.

به اشتراک بگذارید :