16 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ ۰۹:۵۸:۵۷
کد مطلب:  898015
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خبرداد؛
برپایی نمایشگاه ایران نوشت در راستای تحقق رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در راستای تحقق رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی در هفتمین نمایشگاه نوشت ‌افزار ایرانی حضور پیدا می‌کند.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش‌وپرورش، در راستای تحقق شعار سال رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هفتمین نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی حضور یافت و 250 عنوان نوشت‌افزار در این نمایشگاه ارائه داد.

بر این اساس؛ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، نوشت‌افزارهای ایرانی از قبیل؛ دفتر در اندازه‌ ، طرح‌، ابعاد، اندازه و انواع مختلف؛ همچنین لوازم نوشت‌افزار شامل: مداد رنگی، مداد قرمز و مشکی، مدادپاک‌کن، مدادتراش، خط‌کش، جامدادی و کیف در طرح‌، رنگ‌، سایز و بسته‌بندی‌های متفاوت، برای استفاده دانش آموزان ارائه می‌کند.

بر اساس این گزارش؛ نمایشگاه ایران نوشت از روز دوشنبه ۱۴ مرداد با حضور تولیدکنندگان نوشت‌افزارهای ایرانی اسلامی آغازشده است تا 25 مردادماه ادامه می‌یابد.

این نمایشگاه که در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برپاشده است و هرروز از ساعت ۱۰ تا ۲۲پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :