13 جمادی‌الثانی 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ ۰۸:۵۸:۴۰
کد مطلب:  944610
دیدار و گفتگوی نمایندگان کمیسیون ملی آیسسکو جمهوری اسلامی ایران با معاون بین الملل دانشگاه جامعه المصطفی ( ص) العالمیه

تأکید بر گسترش همکاری های مشترک بین کمیسیون ملی آیسسکو و جامعه المصطفی العالمیه

دکتر تیموری معاون بین الملل مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور، آقای امینیان و آقای صادق دوست رئیس گروه کمیسیون ملی آیسسکو با حضرت حجه الاسلام و المسلمین دکتر قنبری معاون بین الملل جامعه المصطفی العالمیه روز سه شنبه مورخ 30/7/98 در محل دانشگاه واقع در شهرستان قم دیدار و گفتگو کردند. طی این نشست تخصصی دو طرف بر گسترش همکاری در چارچوب سازمان علمی، آموزشی و فرهنگی آیسسکو وهمچنین استفاده از ظرفیت ها و تجارب انباشته طرفین در این زمینه تأکید کردند.

در این دیدار موضوع اجرای برنامه ها و پروژه های علمی و فرهنگی آیسسکو در داخل کشور توسط کمیسیون ملی آیسسکو مورد بحث و بررسی قرار گرفت و توافق شد که جامعه المصطفی در اجرای برخی از این پروژه ها که با برنامه و اهداف آن دانشگاه همخوانی دارد همکاری و تشریک مساعی لازم را با کمیسیون ملی آیسسکو داشته باشند.

همچنین جناب حجه الاسلام و المسلمین قنبری آمادگی کامل جامعه المصطفی در جهت همراهی و همکاری با کمیسیون ملی آیسسکو در زمینه پیشبرد اهداف علمی، آموزشی و فرهنگی مربوط به جهان اسلام در داخل کشور را اعلام نمود و خواستار برگزاری جلسات مشترک بیشتری در این زمینه در تهران و قم گردید.

در پایان خانم دکتر میترا تیموری ضمن تشکر و قدردانی از تشریک مساعی و حسن نظر معاون بین الملل جامعه المصطفی، دو برنامه مشخص از برنامه های سالجاری کمیسیون ملی آیسسکو را جهت بررسی و تعیین نوع همکاری و نحوه اجرای آنها، در اختیار ایشان قرار داد و مقرر شد جلسه بعدی با حضور کارشناسان دو طرف در تهران، درمحل کمیسیون ملی آیسسکو برگزار شود.

به اشتراک بگذارید :