کدمطلب: C2W3zg0g      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ ۰۹:۰۸:۴۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۸۱۳۷
معاون مركز امور بين الملل وزارت آموزش و پرورش خبرداد:

آزمون اعزام معلمان به خارج از كشور، آذرماه برگزار مي شود

معاون مركز امور بين‌الملل و مدارس خارج از كشور وزارت آموزش و پرورش از برگزاري آزمون اعزام معلمان به خارج از كشور در آذرماه امسال خبر داد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، سيدعلي حسيني، گفت: با اشاره به اعلام خبر قطعي برگزاري آزمون اعزام معلمان به خارج ازكشور درسال جاري، گفت: در حال حاضر مشغول بازنگري درآيين نامه اعزام هستيم كه اين مورد تا پايان مرداد يا اوايل شهريور آماده ارسال مي‌شود. معاون مركز امور بين‌الملل و مدارس خارج از كشور وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تأمين نيروي موردنياز مدارس خارج از كشور براي سال تحصيلي 98-97 با برگزاري آزمون موردنظر اظهاركرد: با اشاره به اينكه در چند سال اخير آزمون اعزام برگزار نشده است، آخرين گروه قبول شدگان آزمون سال90 امسال به مدارس خارج از كشور اعزام خواهند شد. وي ادامه داد: بنا براين است كه هر دو يا سه سال يك نوبت آزمون اعزام معلمان به خارج از كشور برگزار شود. حسيني تصريح كرد: هر سال بين200 تا 250 معلم براي اعزام به خارج از كشور در نظرگرفته مي شوند و درصدد هستيم با برگزاري آزمون سهميه 2 تا 3 سال آينده را مشخص كنيم.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه