کدمطلب: EhcCbdM9      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ ۱۱:۳۷:۳۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۵۳۱

فراخوان جایزه بین‌المللی سلطان حمدبن عیسی در زمینه استفاده از فناوری‌های ارتباطات و اطلاعات در آموزش

سازمان یونسکو امسال نیز برنامه “جایزه بین‌المللی سلطان حمدبن عیسی‌الخلیفه در زمینه استفاده از فناوری‌های ارتباطات و اطلاعات در آموزش” را برگزار می‌کند.

موضوع جایزه امسال (۲۰۱۷)، “استفاده از فناوری‌های ارتباطات و اطلاعات در افزایش دستیابی به آموزش با کیفیت” است و به افراد، نهادها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی تعلق می‌گیرد که با استفاده از فناوری‌های ارتباطات و اطلاعات توانسته‌اند موجب افزایش دسترسی کودکان و جوانان بازمانده از تحصیل، افراد بی‌خانمان، پناهندگان، معلولین، جمعیت‌های محروم از ‌سواد، بزرگسالان بازمانده از آموزش عالی یا محروم از مهارت‌های لازم مورد نیاز برای زندگی و سایر گروه‌های محروم اجتماعی- اقتصادی به آموزش با کیفیت و یادگیری مادام‌العمر شده باشند.
مبلغ جایزه، ۲۵ هزار دلار است و به دو نفر برنده، هر یک به همین میزان، تعلق می‌گیرد.
مدارک مورد نیاز برای شرکت در این جایزه، به زبان انگلیسی، عبارتند از:
– فرم تقاضای تکمیل شده (در قالب word، تایپ و تکمیل شود)
-شرحی کوتاه در مورد سابقه و دستاوردهای طرح و توضیحی در مورد کمک طرح به اهداف جایزه (حداکثر  یک پاراگراف در قالب Word)
افراد و سازمان‌های واجد شرایط علاقه‌مند به شرکت در این برنامه می‌توانند همراه با مدارک مورد نیاز به کمیسیون ملی یونسکو معرفی شوند. مهلت مقرر برای دریافت مدارک، حداکثر ۵ مهرماه ۱۳۹۶ تعیین شده است.
برای دریافت اطلاعات مورد نیاز می توانید با گروه آموزش (۲۲۲۶۱۳۹۶) تماس حاصل فرمائید.
بروشور اطلاعاتی برنامه از طریق مراجعه به پایگاه اطلاعاتی http://unesdoc.unesco.org/images/0025/002514/251464E.pdf. قابل دسترسی است.
برای دریافت فرم تقاضا روی اینجا کلیک فرمائید.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه