کدمطلب: txRliC3t      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ ۱۴:۲۳:۲۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۲۶

کودکان مدارس دوحه قطر روز جهانی کودک را با شعار (کودک زیر چتر ایمان ) جشن گرفتند .

روز جهانی کودک با حضور سرپرست مدارس جمهوری اسلامی ایران در قطر ، معلمان، دانش آموزان و جمعی از اولیای دانش آموزان برگزار شد.

آیین جشن روز جهانی کودک با حضور سرپرست مدارس جمهوری اسلامی ایران و معاونین سر پرستی با شعار "کودک زیر چتر ایمان " برگزار شد سرپرست مدارس : در آستانه‌ی روز جهانی کودک در پیامی بر توجه جدی‌تر بر نیازهای کودکان به عنوان آینده‌سازان تاکید کرد. خلج :در ابتدای پیام خود آورده است دوباره ساعت تقویم چرخید و عقربه‌ آن روی یکی از مهم ‌ترین رویدادهای جهان ایستاد. شانزدهم مهرماه، در حالی مزین است به روز جهانی کودک که هم‌زمان با تاکید و یادآوری بر لبخند و شادی و نشاط، کودکان بسیاری در جهان، با فقر، خشونت، عدم امنیت، آزار جسمی و روحی و هرآن‌چه می‌تواند خط تیره‌ای بر دنیای کودکی‌ ترسیم کند، مواجهند و همواره اندوه و اضطراب، سهم آنان است. در این پیام هم ‌چنین خاطرنشان کرده است: فرزندان ما امانت پرورد گارند و برماست که بکوشیم تا قدر و منزلت این هدایای الهی را بیش تر بدانیم و حامی خوبی باشیم برای آینده‌ سازان ایران اسلامی. خلج در پایان این پیام آورده است: یادمان باشد که کودکان برای بالندگی و پویایی و درک هرچه بهتر دنیای کودکی، نیاز به حمایت دست‌های حمایت‌گر بزرگ‌ترها دارند. از جمله برنامه های این روز برگزاری مراسم صبحگاه ویژه دانش آموزان – پخش آهنگهای کودکانه و همخوانی با آن – جشن بادکنکها – برگزاری مسابقه – نقاشی همگانی با موضوع کودک و ....( صبحانه دوستی – پخش فیلم با توجه به محرم – پذیرایی – اهدا هدیه و در کل یک روز خاص و به یاد ماندنی برای کودکان بود.)

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه