کدمطلب: hb4hxUus      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ ۱۲:۰۷:۳۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۶۵

برپایی کارگاه مدارس ایمن توسط اکو با همکاری وزارت آموزش و پرورش

سازمان اکو کارگاه آموزشی با موضوع توسعه مدارس ایمن در منطقه اکو را با همکاری دفتر منطقه ای یونسکو در تهران، وزارت آموزش و پرورش و کمیسیون ملی یونسکو برگزار می نماید.

هدف از برپایی این کارگاه که هم اکنون  با حضور نمایندگانی از کشورهای افغانستان، پاکستان، قزاقستان، قرقیزستان، آذربایجان، ترکمنستان و ترکیه  در حال برگزاری می باشد مرور اقدامات کشورها در زمینه کاهش بلایای طبیعی در مدارس، سنجش و ارزیابی اقدامات انجام شده در خصوص توسعه مدارس ایمن و بحث و تبادل نظر در مورد الزامات جذب منابع اضافی برای تقویت مدارس ایمن در کشورهای زیر منطقه است. هیئت وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران نیز  متشکل از نمایندگان مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور، سازمان نوسازی و تجهیز مدارس، معاونت پرورشی و اداره کل مدارس عشایر ضمن حضور در این کارگاه سه روزه ضمن ارائه عملکرد کشورمان در عرصه ایمن سازی مدارس با آخرین دستاوردهای کشورهای عضو اکو نیز آشنا می شوند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه