کدمطلب: 529486      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ ۱۳:۲۵:۱۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۵۵۴

برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری در مرکز امور بین الملل

به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری حوزه های مختلف وزارت آموزش و پرورش در مرکز امور بین الملل افتتاح شد.

همزمان با هفته پژوهش و فناوری نمایشگاه حوزه های مختلف وزارت آموزش و پرورش با حضور علیرضا کمرئی سرپرست مرکز امور بین الملل در سالن نمایشگاه های مرکز امور بین الملل افتتاح شد. در این نمایشگاه دستاوردهای معاونت های مختلف و سازمان ها و دانشگاه های وابسته به وزارت آموزش و پرورش به نمایش گذاشته شده است. سرپرست مرکز امور بین الملل ومدارس خارج از کشور ضمن بازدید از این نمایشگاه بر تشکیل نمایشگاه دائمی وزارت آموزش در حوزه های مختلف به ویژه حوزه بین الملل جهت بازدید سفرای کشورهای خارجی و همچنین مهمانان بین الملل تاکید داشته و مقرر شد تا اقدامات اولیه جهت حرکت به سوی این هدف فراهم گردد. شایان ذکر است که علاوه بر تولیدات حوزه های مختلف وزارت آموزش و پرورش، مجموعه فعالیتهای پژوهشی در قالب کتابچه دستاوردهای پژوهشی وCD معرفی سازمان ها و معرفی دستاوردهای آنها نیز در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه