کدمطلب: 615443      تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ ۱۲:۲۲:۱۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۴۵۵۰

آغاز ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون اعزام نیروی انسانی به مدارس خارج از کشور

بدینوسیله به اطلاع می رساند سامانه ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون اعزام نیروی انسانی به خارج از کشور مربوط به سال تحصیلی98- 1397 به بعد رأس ساعت 17 روز شنبه مورخ 1 اردیبهشت فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز می نماید.

بدینوسیله به اطلاع کلیه همکاران فرهنگی می رساند سامانه ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون  اعزام نیروی انسانی به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور مربوط به سال تحصیلی98- 1397 به بعد رأس ساعت 17 روز شنبه مورخ 1 اردیبهشت ماه سال جاری فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز می نماید.

متقاضیان شرکت در آزمون  اعزام نیروی انسانی به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور تنها می توانند از طریق مراجعه به سامانه  اینترنتی به  آدرس www.eazam.medu.ir   و با استفاده از نام کاربری و گذرواژه سامانه همگام و یا فیش حقوقی خود نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

لذا خواهشمند است همکاران داوطلب شرکت در آزمون  اعزام نیروی انسانی به مدارس خارج از کشور پس از مطالعه دقیق شیوه نامه و ضوابط ثبت نام، انتخاب و اعزام نیروی انسانی به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور که به شماره 2106 مورخ 15/1/1397 دفتر وزارتی  به کلیه ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ گردیده است و پس از اطمینان از احراز شرایط مندرج  در شیوه نامه مذکور نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

 

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه